Whatsapp’a 2 yeni özellik daha geldi.

26/01/2017
1205 kez

Whatsapp’ta internet bağlantınız kesilse dahi artık mesaj göndermeye devam edebileceksiniz. Facebook’ta bu özellik uzun zamandır var. Aslında bildiğimiz taslak olarak kaydediğ daha sonra yayınlanabiliyor.  Whatsapp’ta bu özellik yeni olsa da aslında o kadar yeni bir özellik değil.

Önceden internet yokken ‘gönder’ butonuna kullanıcılar tıklayamıyordu ama bu durum şuan değişti ve artık internet yokken mesajlar atılabilecek ve internet gelir gelmez ilgili kullanıcıya düşecek.

Normalde 10’dan fazla fotoğrafı karşı tarafa gönderebilmek mümkün değilken, Whatsapp yeni güncellemesi ile bu sayıyı 30’a çıkarmış durumda. Bu da kullanıcıları önemli bir sorun olan kotadan kurtarmış oluyor!

Önceleri iPhone’lara sunulan GIF arama ve gönderme özelliği artık Android telefonlara da geldi. Artık bu cihazlarda da hareketli görüntüleri kolayca arayıp arkadaşınıza gönderebiliyorsunuz! Ancak gelen bir yenilik daha var ki bu herkesin işine fazlasıyla yarayacak!

Whatsapp kullananlara bir de kötü bir haberimiz var.

Whatsapp geçen haftadan itibaren zamanında çok satan; ancak artık esamesi okunmayan telefonlara olan desteğini çekiyor. Yani bu durumda bazı telefonlardan desteğin çekilmesi anlamına geliyor. Whatsapp da artık bu cihazlarda çalışmayacak yani Whatsapp ile yollarını ayırıyorlar. Peki, Whatsapp ile çalışmayacak telefonlar hangileri.

Whatsapp’tan mahrum kalacak?

Artık WhatsApp, iPhone 3G ve bazı Android telefonlarda kullanılamayacak.
BlackBerry ve Nokia için ise farklı politikalar izlenecek. Android 2.2 sürümü ve aşağısı, başta iPhone 3GS olmak üzere iOS 6 ve aşağısı ve Windows Phone 7 ile çalışan akıllı telefonlar WhatsApp erişimine kapatılacak.

Bu içeriğe tepki ver
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

İlginizi çekebilir

Müzik neden anıları canlandırır?
Yaşam
Paylaş1037 kez
Yaşam
Paylaş1037 kez

Müzik neden anıları canlandırır?

Sohbete - Mar 14, 2018

Müziğin anımsatıcı etkisi binlerce yıldır biliniyor. İnsanın kendi hayat hikâyesine dair hafızası ve söylence geleneği alanında uzman olan David C…

2018 baharında “kıyamet alametleri başlayacak” iddiası
Dünya
Paylaş1284 kez
Dünya
Paylaş1284 kez

2018 baharında “kıyamet alametleri başlayacak” iddiası

Sohbete - Mar 09, 2018

Kıyametin kopacağı gün tahminine bir yenisi daha eklendi. Seri şekilde komplo teorisi üreten ve daha önce 23 Eylül ve 19…

Küçük Ressam Ahmet
Lifestyle
Paylaş2366 kez
Lifestyle
Paylaş2366 kez

Küçük Ressam Ahmet

Sohbete - Ara 07, 2017

İlkokul 5. sınıfta resim dersinde öğretmen demiş ki: – Çocuklar konu serbest, hepiniz hayvan resimleri çizin.10 dakika sonra küçük Ahmet…