iPhone 8 yerine Galaxy S7 önerdiler

iPhone 8 sonunda satışa sunuldu. Consumer Reports ise ilginç bir karşılaştırma yaptı. Araştırma şirketi iPhone 8 almak isteyenlere eski bir model olan Galaxy S7'yi önerdi.

23/10/2017
1398 kez

iPhone 8 sonunda satışa sunuldu. Consumer Reports ise ilginç bir karşılaştırma yaptı. Araştırma şirketi iPhone 8 almak isteyenlere eski bir model olan Galaxy S7’yi önerdi. Yine de yeni cihazın geçmişte olduğu gibi uzun kuyruklar ve büyük bir çılgınlıkla karşılanmadığını da kabul etmek gerekiyor.

ABD merkezli tüketici araştırması şirketi Consumer Reports (CR), akıllı telefonlar için derecelendirmelerini açıkladı ve yepyeni iPhone 8‘i geçen yılki Samsung Galaxy S7‘in altına yerleştirildi. CR, okuyucularının iPhone 8 yerine Samsung Galaxy S7 satın almasını önerdi.

CR, her iki cihaza da 100 üzerinden 80 puan verdi. Ancak Galaxy S7’yi iPhone 8’in üstünde gördü. Çünkü Galaxy S7, daha iyi pil ömrü ve çağrı kalitesi gibi daha iyi telefon özellikleri sunuyor. CR yeni iPhone 8’i kesinlikle Galaxy S8’ler ile bir tutmuyor. Merak ediyorsanız, Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+, CR’den 81 puan aldı. İlginç bir diğer gerçek de yeni Galaxy Note 8, 80’lik skorla iPhone 8’in altına yerleştirildi, LG G6 80 puan alan diğer tek telefon olma özelliği taşıyor.

Reuters, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki kablosuz taşıyıcıların, üçüncü çeyrekte yavaş bir müşteri yükseltme rapor ettiğini bildirdi. Bununla birlikte, bu sayı iPhone X’in piyasaya sürülmesinden sonra artabilir.

KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo’ya göre, iPhone X’ten yalnızca iki ila üç milyon adet satışa sunulacak. Kuo, arzın gecikmesinin, devre kartları, geniş açılı kamera ve derinlik algılayan kızıl ötesi projektör içeren bileşen sıkıntılarından kaynaklandığını söyledi. Aslında, Apple ve Foxconn yöneticilerinin, iPhone X üretim konularını görüşmek üzere ayın sonlarında toplantı yaptıkları söyleniyor.

Bu içeriğe tepki ver
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

İlginizi çekebilir

Müzik neden anıları canlandırır?
Yaşam
Paylaş1206 kez
Yaşam
Paylaş1206 kez

Müzik neden anıları canlandırır?

Sohbete - Mar 14, 2018

Müziğin anımsatıcı etkisi binlerce yıldır biliniyor. İnsanın kendi hayat hikâyesine dair hafızası ve söylence geleneği alanında uzman olan David C…

2018 baharında “kıyamet alametleri başlayacak” iddiası
Dünya
Paylaş1497 kez
Dünya
Paylaş1497 kez

2018 baharında “kıyamet alametleri başlayacak” iddiası

Sohbete - Mar 09, 2018

Kıyametin kopacağı gün tahminine bir yenisi daha eklendi. Seri şekilde komplo teorisi üreten ve daha önce 23 Eylül ve 19…

Küçük Ressam Ahmet
Lifestyle
Paylaş2635 kez
Lifestyle
Paylaş2635 kez

Küçük Ressam Ahmet

Sohbete - Ara 07, 2017

İlkokul 5. sınıfta resim dersinde öğretmen demiş ki: – Çocuklar konu serbest, hepiniz hayvan resimleri çizin.10 dakika sonra küçük Ahmet…