iPhone 8 yerine Galaxy S7 önerdiler

iPhone 8 sonunda satışa sunuldu. Consumer Reports ise ilginç bir karşılaştırma yaptı. Araştırma şirketi iPhone 8 almak isteyenlere eski bir model olan Galaxy S7'yi önerdi.

23/10/2017
68 kez

iPhone 8 sonunda satışa sunuldu. Consumer Reports ise ilginç bir karşılaştırma yaptı. Araştırma şirketi iPhone 8 almak isteyenlere eski bir model olan Galaxy S7’yi önerdi. Yine de yeni cihazın geçmişte olduğu gibi uzun kuyruklar ve büyük bir çılgınlıkla karşılanmadığını da kabul etmek gerekiyor.

ABD merkezli tüketici araştırması şirketi Consumer Reports (CR), akıllı telefonlar için derecelendirmelerini açıkladı ve yepyeni iPhone 8‘i geçen yılki Samsung Galaxy S7‘in altına yerleştirildi. CR, okuyucularının iPhone 8 yerine Samsung Galaxy S7 satın almasını önerdi.

CR, her iki cihaza da 100 üzerinden 80 puan verdi. Ancak Galaxy S7’yi iPhone 8’in üstünde gördü. Çünkü Galaxy S7, daha iyi pil ömrü ve çağrı kalitesi gibi daha iyi telefon özellikleri sunuyor. CR yeni iPhone 8’i kesinlikle Galaxy S8’ler ile bir tutmuyor. Merak ediyorsanız, Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+, CR’den 81 puan aldı. İlginç bir diğer gerçek de yeni Galaxy Note 8, 80’lik skorla iPhone 8’in altına yerleştirildi, LG G6 80 puan alan diğer tek telefon olma özelliği taşıyor.

Reuters, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki kablosuz taşıyıcıların, üçüncü çeyrekte yavaş bir müşteri yükseltme rapor ettiğini bildirdi. Bununla birlikte, bu sayı iPhone X’in piyasaya sürülmesinden sonra artabilir.

KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo’ya göre, iPhone X’ten yalnızca iki ila üç milyon adet satışa sunulacak. Kuo, arzın gecikmesinin, devre kartları, geniş açılı kamera ve derinlik algılayan kızıl ötesi projektör içeren bileşen sıkıntılarından kaynaklandığını söyledi. Aslında, Apple ve Foxconn yöneticilerinin, iPhone X üretim konularını görüşmek üzere ayın sonlarında toplantı yaptıkları söyleniyor.

Bu içeriğe tepki ver
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

İlginizi çekebilir

Samsung Türkiye, Android 8.0 Oreo için tarih verdi
Teknoloji
Paylaş52 kez
Teknoloji
Paylaş52 kez

Samsung Türkiye, Android 8.0 Oreo için tarih verdi

Sohbete - Eki 25, 2017

Samsung Türkiye, Android 8.0 Oreo güncellemesi için bugün tahmini bir yayınlanma tarihi açıkladı. Samsung Türkiye'ye göre, Android 8.0 Oreo güncellemesi…

Samsung Galaxy S8 Kavisli Ekran Koruyucu Seçerken
Teknoloji
Paylaş258 kez
Teknoloji
Paylaş258 kez

Samsung Galaxy S8 Kavisli Ekran Koruyucu Seçerken

Sohbete - Tem 17, 2017

Samsung Galaxy S8 Kavisli Ekran Koruyucu Seçerken Dikkat Edin? Boşa Para Harcamayın! Kavisli ekran amiral gemisi telefonlar için doğru ekran…

Nane limon fazla kiloya son.
Sağlık
Paylaş412 kez
Sağlık
Paylaş412 kez

Nane limon fazla kiloya son.

Sohbete - Nis 13, 2017

Yaz kapıyı çalmışken, özgüvenle salınabilmek için fazla kilolara veda etmek gerekiyor. Başarılı bir diyetin sırrının iyi bir detoks programından geçtiğini…