Johnny Depp dolandırıcıların eline düştü.

16/01/2017
437 kez

Dünyaca ünlü oyuncu Johnny Depp, kariyeri boyunca çalıştığı yapım şirketine ‘dolandırıldığı’ gerekçesiyle 25 milyon dolarlık dava açtı.

Karayip Korsanları’ filminin yıldızı ABD’li aktör Johnny Depp, geçmişte birlikte çalıştığı işletme müdürlerine 25 milyon dolarlık tazminat davası açtı.

‘RESMEN DOLANDIRICILIK’

Kariyeri boyunca 17 yıldır ‘The Management Group’ (TMG) adlı şirketle çalışan 53 yaşındaki aktör, firma yüzünden milyonlarca dolar zarara uğradığını öne sürdü.

‘Kötü yapılmış muhasebenin kurbanı’ olduğunu ve bunun gayrimenkullerinden bazılarını kaybetmesine yol açtığını söyleyen Depp, “Bu resmen bir dolandırıcılık” dedi.

‘JOHNNY DEPP BORAÇ BATAĞINA SAPLANDI’

Ünlü aktörün avukatı, Los Angeles Yüksek Mahkemesi’ne, “Depp, söz konusu şirketin finans yönetimi nedeniyle borç batağına saplanmıştı. Kötü hesaplamalar ve yönlendirmeler milyonlarca dolarlık zararları ortaya çıkardı. Filmlerden kazancının yüzde 5’ini bile bu şirket alıyordu” ifadelerini kullandı.

AMBER HEARD’A 7 MİLYONLUK TAZMİNAT

Johnny Depp, eşi Amber Heard’den boşanırken 7 milyon dolarlık boşanma tazminatı ödeme konusunda anlaşmıştı.

Bu içeriğe tepki ver
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

İlginizi çekebilir

Samsung Galaxy S8 Kavisli Ekran Koruyucu Seçerken
Teknoloji
Paylaş145 kez
Teknoloji
Paylaş145 kez

Samsung Galaxy S8 Kavisli Ekran Koruyucu Seçerken

Sohbete - Tem 17, 2017

Samsung Galaxy S8 Kavisli Ekran Koruyucu Seçerken Dikkat Edin? Boşa Para Harcamayın! Kavisli ekran amiral gemisi telefonlar için doğru ekran…

Nane limon fazla kiloya son.
Sağlık
Paylaş311 kez
Sağlık
Paylaş311 kez

Nane limon fazla kiloya son.

Sohbete - Nis 13, 2017

Yaz kapıyı çalmışken, özgüvenle salınabilmek için fazla kilolara veda etmek gerekiyor. Başarılı bir diyetin sırrının iyi bir detoks programından geçtiğini…

2017 yazının en trend saç renkleri ve modelleri!
Moda
Paylaş332 kez
Moda
Paylaş332 kez

2017 yazının en trend saç renkleri ve modelleri!

Sohbete - Nis 12, 2017

Plajlarda ve davetlerde, sokakta ve işte, her zaman ve her yerde dikkat çekmenin ve kendinizi güzel hissetmenin en şahane yolunu…