Johnny Depp dolandırıcıların eline düştü.

16/01/2017
1232 kez

Dünyaca ünlü oyuncu Johnny Depp, kariyeri boyunca çalıştığı yapım şirketine ‘dolandırıldığı’ gerekçesiyle 25 milyon dolarlık dava açtı.

Karayip Korsanları’ filminin yıldızı ABD’li aktör Johnny Depp, geçmişte birlikte çalıştığı işletme müdürlerine 25 milyon dolarlık tazminat davası açtı.

‘RESMEN DOLANDIRICILIK’

Kariyeri boyunca 17 yıldır ‘The Management Group’ (TMG) adlı şirketle çalışan 53 yaşındaki aktör, firma yüzünden milyonlarca dolar zarara uğradığını öne sürdü.

‘Kötü yapılmış muhasebenin kurbanı’ olduğunu ve bunun gayrimenkullerinden bazılarını kaybetmesine yol açtığını söyleyen Depp, “Bu resmen bir dolandırıcılık” dedi.

‘JOHNNY DEPP BORAÇ BATAĞINA SAPLANDI’

Ünlü aktörün avukatı, Los Angeles Yüksek Mahkemesi’ne, “Depp, söz konusu şirketin finans yönetimi nedeniyle borç batağına saplanmıştı. Kötü hesaplamalar ve yönlendirmeler milyonlarca dolarlık zararları ortaya çıkardı. Filmlerden kazancının yüzde 5’ini bile bu şirket alıyordu” ifadelerini kullandı.

AMBER HEARD’A 7 MİLYONLUK TAZMİNAT

Johnny Depp, eşi Amber Heard’den boşanırken 7 milyon dolarlık boşanma tazminatı ödeme konusunda anlaşmıştı.

Bu içeriğe tepki ver
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

İlginizi çekebilir

Müzik neden anıları canlandırır?
Yaşam
Paylaş1038 kez
Yaşam
Paylaş1038 kez

Müzik neden anıları canlandırır?

Sohbete - Mar 14, 2018

Müziğin anımsatıcı etkisi binlerce yıldır biliniyor. İnsanın kendi hayat hikâyesine dair hafızası ve söylence geleneği alanında uzman olan David C…

2018 baharında “kıyamet alametleri başlayacak” iddiası
Dünya
Paylaş1284 kez
Dünya
Paylaş1284 kez

2018 baharında “kıyamet alametleri başlayacak” iddiası

Sohbete - Mar 09, 2018

Kıyametin kopacağı gün tahminine bir yenisi daha eklendi. Seri şekilde komplo teorisi üreten ve daha önce 23 Eylül ve 19…

Küçük Ressam Ahmet
Lifestyle
Paylaş2366 kez
Lifestyle
Paylaş2366 kez

Küçük Ressam Ahmet

Sohbete - Ara 07, 2017

İlkokul 5. sınıfta resim dersinde öğretmen demiş ki: – Çocuklar konu serbest, hepiniz hayvan resimleri çizin.10 dakika sonra küçük Ahmet…