Ayrılık Sözleri

18/01/2017
2518 kez

Seni bırakıyorum bir elveda bile diyemeden, seni seviyorum, seni bile göremeden… Bir buse, bir mimik kaldı içimden…

Belki anlamadığım bir his, belki sana kızamadığımın bnelgesi, belki de samimyeti yanlış zamanda yanlış insanda aramanın çaresiz anlatısı idi…

Keşke yalnızlığım kadar olsaydın! Keşke yalnızlığımla paylaştığımla seninle paylaşsaydım. Keşke senin adın yalnızlık olsaydı ve ben hep yalnız kalsaydım. O kadar çok keşke var ki ah ah!!!

Belim büküyor böyle ayrılık. Verdiği acılar, hasret tanıdıkGörmedim ki bir gün senden yakınlık. Dönmesende geri farketmez artık!

Eğer hayattan bıkıp ölüme doğru sessizce yürümek istersen yanıma gel ki sana sensizliğin ölüm olduğunu göstereyim…

Neleri alıp götürmedi ki benden ayrılık; kilometrelerce umut, tonlarca sevgi, taradığım saçları, sıktığım elleri…

Gidişin canımı yaksa da devam et çünkü yürüyüşüne hastayım.

Üzülme gitti diye! Bu yılın modası böyIe! Üç gün sever sonra bezer. Senin aradığın Aslı iIe Kerem, 21. YüzyıIda ne gezer.

İki insan ayrılırken, şefkatli konuşan taraf aşık Olmayan taraftır.
http://www.neguzelsozler.com/guzel-sozler/ayrilik-mesajlari.html

Benim kelime hazinem çok geniştir, derdim. Senin bir kelimene yetemedim ; ‘git’, ne demekti sevgilim?

Dudakların titriyordu sevgili , hoşçakaI deyişinIe iIk kez adam Öldürür gibi.

Ay agliyor sevipte kavusamayanlar icin. Yıldızlar sarki soyIuyor sevipte sevilmeyenler icin Bende Agliyorum sevipte kavusamadigim askim icin (……)

Umutsuzluğu ihrac eden bicok üIkenin herhangi bir sehrinde bıraktım seni,inzivaya cekilmiş bu hikayanin hüzün dolu tetiğini coktaan cektım,seni Öldüreli cok Oldu.

Seni sevdim ne yazık ki söyIeyemedim. Sen bir umuttun yüreğimde büyüttüğüm. Bazen karanlık gök yüzünde ışıIdayan bir yıIdız, bazen de göremediğim masum bir melektin. Ben se seni senden habersiz seven biriydim…

Ayrılığın bedelini binlerce kez çekerek ödedim…bu şehirleri bu sokakları adım adım milim milim boynu bükük gezdim….şu an ne haIdeyim ne dertteyim nerden biIeceksin be GÜLÜM…onun için en son diIeğim seni son kez Ölmeden göreyim….

Her Gün Kendime Yeni Bir Beyaz Sayfa Açıyorum Anladım Ki Sayfa Siyah Dahi Olsa İmzayı Atan KaIemin Rengidir.”İnsanın Kendisi”

Sensiz geçen zaman bana zehir Oldu, senin yokluğun benim sonum Oldu. güneş doğmaz,günler geçmez Oldu, anladımki bu yaşam sensiz geçmez Oldu ay yüzIüm.

Sebepsiz yere ağlamak istedin mi hiç Ağlarken boğazına bi düğüm sapIandımı Yanağından süzüIüp yüreğine düşen her damIada SENİ SEVİYORUM diye haykırmak geIdimi içinden sevdiğine Şimdi de ağlıyorum SEVDİĞİM ama sana değil bir kaIemde sıldığin AŞKIMIZA ağlıy

Bu şehirden her gidişinde şehri sanki ben uğurIuyorum sen benden gideli çok Oldu ama bensana haIa eIsaIlıyorum…

Seni yüreğimin derinlerine attım.Üzerine Çelik kapilar kapattım. beni öyIe incittinki seninIe Olan iyi hatıraları (istedigim haIde)biIe hatırlıyamıyorum. Sen cezani kendi kendine verdin.

UnutuIduğunu sandığın her dakikam seni düşünmekIe gecti yokluğunda,ne kadar istesemde arayamadım,istemediğini düşünerek.Sanki anlamsız Olan her şey beni buIdu sensiz.Benim icin mutIuluğun anlamı sensin,sensiz mutIuIuk sensiz huzur Olamaz inan.Dön ve bana

Dün gökyüzüne bir avuç yıIdız fırIattım. Karanlığında aydınlığım Olsun diye. Şimdi sensizliği kaIbime fırIatıyorum, bıraktığım yerden dönesin diye. Vazgeçilmezim sıra sende gururu bir yere fırIat ve pişmanlığımIa sızIayan şu kaIbimi mükemmeIliğinIe donat.

Yüreğine sevda eken, ayrılık biçermi,seven seviIenden kOlayca vazgeçermi, sen beni sevme güIüm,ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi???

Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çiIeye alıştım, yaInız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, beIki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN !!!

Kötü diye bir şey Olmasaydı, cehennem boş kalırdı. sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı…seni cok seviyorum

YaInızca çocuklar ağlar ve yaInızca AIIah affeder… Eğer bir gün beni terk edersen; çocuk değilim ağlamam, AIIah değilim affetmem

Bir ses bekIemek senden. SOluk bekIemek. Suskunluğun en acımasız Olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!

Ben Sensizdim..! akşamın yakIaştığı saatlerde. kahrOlursun görme ağladığımı. BaşIayan düşü şafakIa birlikte dağıtır ansızın her gün batımı.

Bir umuttu yanlızlık birşeyleri payIaşamamaktı beIki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buIuttu beIkide,beIki beIkilerIe dOlu bir hayattı bu….

Ölmek dünyada unutuIup gitmekmiş, Ölmek bir kefen giymekmiş, Ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş… yok be aşkım asıI Ölmek “sensizlikmiş”

Sen sigara dumanın aItında yana yana en sonunda küI Oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin hayatından geçmiş Oldun !!!

Bak yine sOldu güneş yine akşam Oluyor ömrümün kadehine sensiz birgün dOluyor sen yoksun diye inan dertligim kederliğim gelmezsen kahrOlurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum

Sen benim içimde açan bir güIdün.Sönmek bilmeyen aIevIenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayaIlerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türIü atamadığımsın YAR.

Cok uzaktasin beni duymazsin unuttun beLki de hatirLamazsin hani derdin ya sen bitanesin bitanen burada Sen neredesin

Senin yokluğun cehennemin öbür adı ne olur gitme üşüyorum.

Sen sözlerime aldırma, gözlerin zamansız ıslanmasın, güneşin nereden doğduğunuu bilirsin ve nasıl sevdiğimi de bilirsin eğet bitsin diyorsan yine de sen bilirsin…!

Rüzgar özür dilesede dal kırıldı bir kere…?

Haydi git bırak beni eski kısımda yarınlarımı alda git ömrüm boyunca yaşayacağım unutuluşları, hüzünleri ölümleri bırak ve git…

Aşk karşısındakini bulunmaz hint kumaşı sanmakla hıyarın teki olduğunu anlaman arasındaki zamandır 😛

Ben seni bir noktadan geçen doğrular kadar sevdim, sen beni iki noktadan geçen doğru kadar anladın…!

Nasıl ki sensizliği ben yaratmadıysam yaşayacağın bensizlikte benim eserim olmayacak, üzülme! Üzülürsen yılların senden alacağı tek şey gençliğin olacaktır!

Gerçek gülüşler sana umutlar, mutluluklar sana. Sana yaz, sana bahar rengarenk çiçekler; bana yalnızlık, kış kar ve sahte gülüşler yeter…!

Hayatta 4 yanlış yaptım; doğmak, yaşamak, büyümek ve umutlara sarılmak. Bir tek doğru yaptım o da “Seni Sevmek” ama unutmuşum güzelim. 4 yanlış 1 doğruyu götürdü…

Acıyı hissetmiyorum. Sevmeyi beceremiyorum. Çaresizlik hiç bitmeyen bir senfoni sensiz!

Sensiz kaldığım ilk günden beri içinde bir umut vuslata dair. Akşamları imzaladım gözyaşlarımla. Seni aramıyor, seni sormuyorsam bu senden vazgeçtim demek değildir. Bir daha böyle sevecek olsam bir kalemde silerdim seni…

Ne zaman sağır bir ressam kristal bir zemin üzerine düşen gülün çıkardığı sesin resmini yaparsa işte o zaman ben senden vazgeçerim…

Dünya bir efsane hayat bir dram yaşam bir hüzün sevmek bir hata mı?

Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler…Zor geldi ayrılık alışamadım…!

Severek ayrılanlar bilirler ayrılığı, Sen benim eş ruhumsun unutmuş olsan hissederdin, unutmuş olsan yanımda durmazdı her sabah hayalin. Seni görmek için geri geldim sen gideli çok olmuş nereye gidersen git çantanda bir resim aklında bir gülüm olsun beni…

 

Bu içeriğe tepki ver
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

İlginizi çekebilir

Müzik neden anıları canlandırır?
Yaşam
Paylaş1038 kez
Yaşam
Paylaş1038 kez

Müzik neden anıları canlandırır?

Sohbete - Mar 14, 2018

Müziğin anımsatıcı etkisi binlerce yıldır biliniyor. İnsanın kendi hayat hikâyesine dair hafızası ve söylence geleneği alanında uzman olan David C…

2018 baharında “kıyamet alametleri başlayacak” iddiası
Dünya
Paylaş1284 kez
Dünya
Paylaş1284 kez

2018 baharında “kıyamet alametleri başlayacak” iddiası

Sohbete - Mar 09, 2018

Kıyametin kopacağı gün tahminine bir yenisi daha eklendi. Seri şekilde komplo teorisi üreten ve daha önce 23 Eylül ve 19…

Küçük Ressam Ahmet
Lifestyle
Paylaş2366 kez
Lifestyle
Paylaş2366 kez

Küçük Ressam Ahmet

Sohbete - Ara 07, 2017

İlkokul 5. sınıfta resim dersinde öğretmen demiş ki: – Çocuklar konu serbest, hepiniz hayvan resimleri çizin.10 dakika sonra küçük Ahmet…